Powyżej możecie zobaczyć film z japońskiej premiery kolekcji Comme des Garcons dla H&M (zaprojektowanej przez Rei Kawakubo). 2000 osób czekających po kilkanaście godzin przez flagstorem H&M w Tokyo to bardzo dobry prognostyk dla całego projektu, jak i przyszłych kolaboracji marek high-end fashion z masowymi firmami odzieżowymi. Premiera światowa już 13. listopada, ubrania CdG x H&M będą dostępne także w Polsce ( w 5 sklepach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu).
H&M
Film : nitro:licous









Tenisufki polecają
kuźwa, a akurat dzis wydałem wiekszosc oszczednosci , tak to vbym w gdansku czatował przed h&m :)
całkiem fajne wdzianka
Sadze, ze w Japonii sa zupelnie inne realia. Stanie w kolejkach to dla nich sport narodowy. No i trzeba dodac, ze CdG to firma wywodzaca sie z kraju kwitnacej wisni, wiec mogla tez zadzialac postawa patriotyczna. Nie zmienia to faktu iz comme to uznana marka (ale nie do konca tak znana). ... Tez jestem ciekaw jak to sie ulozy?
smieszne goscio ma patrzalki :)
Czy gość, który pierwszy wchodzi do H&M to nie jest jeden ze stałych forumowiczów na NikeTalk? ( nicka nie pamiętam .. )
i co? 12 a w warszawskim sklepie 3 marynarki i 4 zarerezerwowane juz damskie bluzki
Czy ktos sie zalapal na jakies elementy z kolekcji? W Berlinie wiekszosc jest wyprzedana (jezlei nie calosc) mi sie udalo kupic jedna koszule.
Komentowanie wyłączone